Zľava!

Cestovateľský denníček

8.50 

S Cestovateľským denníčkom budú všetky tvoje cesty nezabudnuteľné. Nech už zažiješ čokoľvek, spolu s denníčkom sa na výlet pripravíš, zapíšeš si do neho svoje zážitky a keď budeš mať chuť, vďaka nemu si na tie najlepšie dobrodružstvá zaspomínaš, či už sama alebo spolu s priateľmi a rodinou.

Všetky tvoje zážitky z ciest po Slovensku, Európe a celom svete zostanú v Cestovateľskom denníčku navždy zaznamenaná a v domácej knižnici sa bude pekne vynímať.

Vďaka kompaktných rozmerom sa zmestí aj do malého batoha alebo kabelky a tak ti môže robiť spoločnosť na každom výlete.

Počet strán: 160
ISBN 978-80-973646-0-1

Kategórie:

Popis

Čo nájdeš v Cestovateľskom denníčku?

Tvoje cestovateľské sny…

Aké sú tvoje cestovateľské sny? Poznač si do denníčka svoje tajné cestovateľské túžby a priania. Miesta, pri ktorých stačí spomenúť iba ich meno a okamžite sa ti rozbúši srdce cestovateľa. Sny si treba plniť a je len na tebe, kam povedú tvoje najbližšie kroky.

Kalendár výletov na najbližší rok…

Kam ťa zavedú tvoje túlavé topánky tento rok? Rozlož si svoje sily a cestovateľské plány na celý rok a poznač si, kam vycestuješ v jednotlivých mesiacoch.

Univerzálny zoznam na balenie…

Vždy máš poruke rýchly zoznam na balenie, vďaka ktorému si už nikdy nezabudneš na cesty zobrať všetko potrebné. Okrem toho, ku každému z 12 výletov si môžeš pripraviť aj samostatný zoznam.

Tvoje zážitky z ciest a výletov…

Na každú cestu, ktorú tento rok podnikneš, si zober aj tento denníček. Môžeš si v ňom naplánovať každý výlet, spraviť svoj zoznam na balenie, pripraviť itinerár zaujímavých miest, zážitkov a gastronomických výziev. A hlavne, do denníčka si môžeš počas každého výletu robiť poznámky o svojich zážitkoch, pocitoch a dojmoch. A na koniec samozrejme, nesmie chýbať ani najlepšia fotka z výletu.

Inšpiruj sa svetovými metropolami…

Keď budeš rozmýšľať, kam sa vybrať na ďalší výlet, prelistuj si kedykoľvek svoj cestovateľský denníček a nájdeš v ňom inšpirácie na výlety do svetových metropol.

Časové pásma…

Byť na správnom mieste v správny čas je dôležité a k tomu ti pomôže aj mapka časových pásiem.

Malá ukážka obsahu Cestovateľského denníčka

Ten najdôležitejší obsah denníčka je ale v tvojich rukách. Sú to tvoje cestovateľské sny a zážitky ♥

Aké formy doručovania a platieb sú k dispozícii?

Pri objednávke si môžeš vybrať doručenie prostredníctvom Zásielkovne, Slovenskej Pošty alebo Kuriéra. Zaplatiť môžeš platobnou kartou, cez internet banking alebo prevodom na účet.

Kedy mi doručíte denníček?

Objednávku spracujeme a odošleme zväčša na nasledujúci pracovný deň po uhradení a potvrdení platby bankou. Dĺžka samotného doručenia samozrejme závisí od metódy doručenia, ktorú si zvolíš. Ale bežne by nemalo doručenie trvať dlhšie ako 1-3 dni.

Cestovateľský denníček

Počet strán: 160
Formát: A6
Hmotnosť: 204 g
ISBN 978-80-973646-0-1 | Prvé vydanie, Bratislava 2020

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0.205 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cestovateľský denníček”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Odoslať komentár