S Cestovateľským denníčkom budú všetky tvoje cesty nezabudnuteľné. Nech už zažiješ čokoľvek, spolu s denníčkom sa na výlet pripravíš, zapíšeš si do neho svoje zážitky a keď budeš mať chuť, vďaka nemu si na tie najlepšie zaspomínaš, či už sama alebo spolu s priateľmi a rodinou.

Čo nájdeš v Cestovateľskom denníčku?

Tvoje cestovateľské sny…

Aké sú tvoje cestovateľské sny? Poznač si do denníčka svoje tajné cestovateľské túžby a priania. Miesta, pri ktorých stačí spomenúť iba ich meno a okamžite sa ti rozbúši srdce cestovateľa. Sny si treba plniť a je len na tebe, kam povedú tvoje najbližšie kroky.

Kalendár výletov na najbližší rok… Kam ťa zavedú tvoje túlavé topánky tento rok? Rozlož si svoje sily a cestovateľské plány na celý rok a poznač si, kam vycestuješ v jednotlivých mesiacoch.

Univerzálny zoznam na balenie…

Vždy máš poruke rýchly zoznam na balenie, vďaka ktorému si už nikdy nezabudneš na cesty zobrať všetko potrebné.

Tvoje zážitky z ciest a výletov…

Na každú cestu, ktorú tento rok podnikneš, si zober aj tento denníček. Môžeš si v ňom naplánovať každý výlet, spraviť svoj zoznam na balenie, pripraviť itinerár zaujímavých miest, zážitkov a gastronomických výziev. A hlavne, do denníčka si môžeš počas každého výletu robiť poznámky o svojich zážitkoch, pocitoch a dojmoch. A na koniec samozrejme, nesmie chýbať ani najlepšia fotka z výletu.

Inšpiruj sa svetovými metropolami…

Keď budeš rozmýšľať, kam sa vybrať na ďalší výlet, prelistuj si kedykoľvek svoj cestovateľský denníček a nájdeš v ňom inšpirácie na výlety do svetových metropol.

Časové pásma…

Byť na správnom mieste v správny čas je dôležité a k tomu ti pomôže aj mapka časových pásiem.

Pozri sa, čo v Cestovateľskom denníčku nájdeš

Najkrajším ocenením našej práce, je vaša pozitívna spätná väzba.

Ako môžem získať cestovateľský denníček a koľko ma to bude stáť?

Cestovateľský denníček si môžeš objednať online, prostredníctvom nášho eshopu. Stačí kliknúť na tlačidlo „Objednať Cestovateľský denníček„.

Denníček získaš aktuálne v zľavnenej cene 11,99 € 15 € a ušetríš tak 20%.

Aké formy doručovania a platieb sú k dispozícii?

Pri objednávke si môžeš vybrať doručenie prostredníctvom Slovenskej Pošty, Zásielkovne alebo Kuriéra. Sieť pobočiek týchto spoločností by mala bezproblémovo pokryť takmer všetky mestá a obce na Slovensku a čiastočne aj v okolitých krajinách.

Zaplatiť môžeš platobnou kartou, cez internetové bankovníctvo, Viamo alebo prevodom na účet.

Kedy mi doručíte denníček?

Objednávku spracujeme a odošleme zväčša na nasledujúci pracovný deň po uhradení a potvrdení platby bankou. Dĺžka samotného doručenia samozrejme závisí od metódy doručenia, ktorú si zvolíš. Ale bežne by nemalo doručenie trvať dlhšie ako 1-3 dni pracovné dni.

Ako dvoch vášnivých cestovateľov nás spoznávanie iných miest a krajín naučilo, že to najcennejšie a najväčšie obohatenie života sú zážitky. Aby sme o ne neprišli a vedeli sa k nim spätne vracať, vytvorili sme Cestovateľský denníček. Radi sa oň aj s tebou podelíme.

Lenka a Peťo.

Cestovateľský denníček

Počet strán: 160
Autori: Lenka Goliašová, Peter Remiš
ISBN 978-80-973646-0-1
Prvé vydanie, Bratislava 2020
©2020 Pietro Media, s.r.o.

Ak máš nejaké ďalšie otázky, neváhaj nás kontaktovať.