Kto stojí za Travel2World.sk?

Peter Remiš

zakladateľ, šéfredaktor

Tvorím víziu a smerovanie celého portálu, riešim vývoj IT vecí a prevádzku webu, obchodné záležitosti, marketing, tvorbu obsahu a produktov. Zároveň sa spolu s Lenkou starám aj o náš skvelý Travel2World Team, ktorého súčasťou sa môžeš stať aj ty.

“Mojim cieľom je cesta.”

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej mám ten moment, keď sa lietadlo odlepí od zeme a začne strmhlav stúpať k oblakom a potom tie neuveriteľné výhľady z výšky. Okrem samotného lietania …

Lenka Goliašová

spoluzakladateľka, šéfredaktorka

Starám sa o obsah, nové produkty (Cestovateľský denníček), marketing, externú komunikáciu a správu sociálnych sietí. Koordinujem prácu Travel2World Teamu a taktiež vymýšľam, čo nové pre vás na našom webe prinesieme.

“Cestuj, miluj, spoznávaj, užívaj.”

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej na cestovaní mám voľnosť a objavovanie nových miest, kultúr a jedál. Som milovníkom dobrej kávy a jedla, takže na výbere reštaurácie na cestách…

Team Travel2World

Veronika Molčanová

blogerka

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej mám ten pocit, že sa ocitnem na mieste, kde môžem spoznávať históriu a historické pamiatky. Som nadšená keď smiem objavovať zákutia hradov a …

Pavol Goliaš

IT Guru

Čo máš najradšej na cestovaní?

Chceš sa stať členom Travel2World Teamu?

Hľadáme optimistických, pozitívne zmýšľajúcich a kreatívnych ľudí, ktorí milujú cestovanie a zároveň chcú byť súčasťou zrodu jedného z najväčších cestovateľských webov na Slovensku a časom aj vo svete. Čaká nás dlhá, nikdy nekončiaca cesta, ktorú si ale spríjemnime zážitkami, cestovaním a obohatíme o nové vedomosti a zručnosti, ktoré zaručene získaš.

Môžeš to byť aj ty!

redaktor/redaktorka

Čo budeš mať na starosti?

Tvorbu obsahu a článkov pre jednotlivé sekcie webu. Ako redaktor/ka si môžeš zvoliť oblasť, ktorá ťa baví a chcel/a by si o nej písať.

Naučíme ťa, ako správne písať texty z pohľadu SEO optimalizácie a zároveň aj zrozumiteľnosti pre návštevníkov stránky. Taktiež sa naučíš, ako obsluhovať redakčný systém a keď budeš chcieť, pomôžeme ti s vytvorením vlastného blogu.

Môžeš to byť aj ty!

letenkový guru

Čo budeš mať na starosti?

Ak sa rád prehrabávaš v akciových ponukách leteckých spoločností a vyhľadávanie lacných leteniek je pre teba viac ako hobby, si ten správny človek, ktorého potrebujeme. Pre návštevníkov budeš pridávať na web tie najlepšie ponuky akciových leteniek.

Naučíme ťa, ako pracovať s redakčným systémom a pokiaľ v hľadaní leteniek nie si úplný guru, spravíme ťa ním!

Môžeš to byť aj ty!

bloger/blogerka

Čo budeš mať na starosti?

Baví ťa cestovanie a rád/a o tom píšeš? Chceš inšpirovať a pomôcť aj ostatným ľudom zažiť podobné dobrodružstvá ako ty? Staň sa našim blogerom a publikuj svoje zážitky z výletov priamo u nás.

Tvoje články budú patriť medzi najsledovanejší obsah, naučíme ťa, ako sa zlepšiť v písaní textov, čo to sa dozvieš o obsluhe redakčného systému a keď budeš chcieť, pomôžeme ti založiť aj vlastný blog.

Môžeš to byť aj ty!

copywriter, SEO maniak

Čo budeš mať na starosti?

Ovládaš dokonale slovenskú gramatiku a v každom texte vidíš príležitosť, ako ho napísať lepšie a zrozumiteľnejšie? Zároveň tieto schopnosti dokážeš skĺbiť s pravidlami optimalizácie obsahu pre vyhľadávače? Presne teba potrebujeme.

Ak náhodou niečo z toho nevieš, naučíme ťa to a spoločnými silami pomôžeme našim redaktorom a blogerom tvoriť perfekný obsah. Ak budeš chcieť, ukážeme ti tajné zákutia Google Analytiky a skamarátime ťa aj s našim CMSkom.

Môžeš to byť aj ty!

social media závislák

Čo budeš mať na starosti?

Nenaobeduješ sa skôr, ako zavesíš fotku svojho jedla na Instagram a Facebook a tvoje filtre ti závidí aj Queen Plačková? Si náš človek! Budeš nám pomáhať so všetkými sociálnymi sieťami, ktoré používame a kľudne nás môžeš presvedčiť používať aj tie, ktoré ešte nemáme. Tvorba storiek, postov je samozrejmosť a určite si vyskúšaš aj nastavenie platenej propagácie.

Za svoju snahu získaš neutíchajúci príval páčkov, srdiečok a neustále cinkajúcich notifikácií. A pokiaľ budeš mať záujem, naučíme ťa upravovať fotky a videá v profesionálnych grafických programoch.

Môžeš to byť aj ty!

investor, mecenáš

Čo budeš mať na starosti?

Investovať do Bitcoinu ti príde príliš rizikové a termínovaný vklad v banke tiež nenapĺňa tvoje predstavy, ako efektívne investovať svoje ťažko zarobené dukáty? Investuj do nás a staň sa našim tichým spoločníkom.

Poprípade nás môžeš podporiť len tak, z dobrého srdca, či už finančným príspevkom alebo kúpou produktov v našom eshope.

Získané prostriedky investujeme do rozvoja webu a na činnosť nášho Travel2World teamu.

Dobrý pocit z dobre investovaných prostriedkov je zaručený!

Čo ti ponúkame?

Na začiatku ti nevieme sľúbiť žiadnu finančnú odmenu. Namiesto toho ti však dáme niečo hodnotnejšie a to sú vedomosti a skúsenosti, ktoré môžeš neskôr uplatniť vo svojej práci alebo ďalších projektoch.

Systém odmeňovania bude založený na spravodlivom ohodnotení tvojej práce a jej úspechu u návštevníkov webu. O zárobok z každej stránky a činnosti, na ktorej tvorbe sa budeš podieľať, sa radi podelíme a z dlhodobého hľadiska si tak môžeš vybudovať veľmi zaujímavý pasívny príjem.

Samozrejmosťou sú teamové akcie, chatovačky, výlety a z času na čas nejaké to prekvapenie :o)

Chcem byť súčasťou Travel2World Teamu