Kto stojí za Travel2World.sk?

Peter Remiš

zakladateľ, šéfredaktor

Tvorím víziu a smerovanie celého portálu, riešim vývoj IT vecí a prevádzku webu, obchodné záležitosti, marketing, tvorbu obsahu a produktov. Zároveň sa spolu s Lenkou starám aj o náš skvelý Travel2World Team, ktorého súčasťou sa môžeš stať aj ty.

„Otvor oči a poobzeraj sa. Krásy sveta sa skrývajú aj v maličkostiach okolo teba!“

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej mám ten moment, keď sa lietadlo odlepí od zeme a začne strmhlav stúpať k oblakom a potom tie neuveriteľné výhľady z výšky. Okrem samotného lietania …

Lenka Goliašová

spoluzakladateľka, šéfredaktorka

Starám sa o obsah, nové produkty (Cestovateľský denníček), marketing, externú komunikáciu a správu sociálnych sietí. Koordinujem prácu Travel2World Teamu a taktiež vymýšľam, čo nové pre vás na našom webe prinesieme.

„Cestuj, miluj, spoznávaj, užívaj.“

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej na cestovaní mám voľnosť a objavovanie nových miest, kultúr a jedál. Som milovníkom dobrej kávy a jedla, takže na výbere reštaurácie na cestách…

Team Travel2World

Alexandra Mlynárová

blogerka

Čo máš najradšej na cestovaní?

Adrenalín. Možno pre niektorých je adrenalín skočiť si z mosta, no pre mňa je najlepší ten pocit pred. Už počas balenia si uvedomujem, že idem do veľkého sveta s batôžkom na chrbte…

Veronika Molčanová

blogerka

Čo máš najradšej na cestovaní?

Najradšej mám ten pocit, že sa ocitnem na mieste, kde môžem spoznávať históriu a historické pamiatky. Som nadšená keď smiem objavovať zákutia hradov a …

Marián Fabianek

bloger

Čo máš najradšej na cestovaní?

Spoznávanie nových miest, kultúr, ľudí a najmä hľadanie zážitkov a zábavy. Pri cestovaní zabúdam na každodenný život, ktorý riešime. Stále sa totiž vo mne schováva veľký kus malého chlapca sledujúceho reláciu Cestoviny…

Chceš sa stať členom Travel2World Teamu?

Hľadáme optimistických, pozitívne zmýšľajúcich a kreatívnych ľudí, ktorí milujú cestovanie a zároveň chcú byť súčasťou zrodu jedného z najväčších cestovateľských webov na Slovensku a časom aj vo svete. Čaká nás dlhá, nikdy nekončiaca cesta, ktorú si ale spríjemnime zážitkami, cestovaním a obohatíme o nové vedomosti a zručnosti, ktoré zaručene získaš.

Môžeš to byť aj ty!

redaktor/redaktorka

Čo budeš mať na starosti?

Tvorbu obsahu a článkov pre jednotlivé sekcie webu. Ako redaktor/ka si môžeš zvoliť oblasť, ktorá ťa baví a chcel/a by si o nej písať.

Naučíme ťa, ako správne písať texty z pohľadu SEO optimalizácie a zároveň aj zrozumiteľnosti pre návštevníkov stránky. Taktiež sa naučíš, ako obsluhovať redakčný systém a keď budeš chcieť, pomôžeme ti s vytvorením vlastného blogu.

Môžeš to byť aj ty!

letenkový guru

Čo budeš mať na starosti?

Ak sa rád prehrabávaš v akciových ponukách leteckých spoločností a vyhľadávanie lacných leteniek je pre teba viac ako hobby, si ten správny človek, ktorého potrebujeme. Pre návštevníkov budeš pridávať na web tie najlepšie ponuky akciových leteniek.

Naučíme ťa, ako pracovať s redakčným systémom a pokiaľ v hľadaní leteniek nie si úplný guru, spravíme ťa ním!

Môžeš to byť aj ty!

bloger/blogerka

Čo budeš mať na starosti?

Baví ťa cestovanie a rád/a o tom píšeš? Chceš inšpirovať a pomôcť aj ostatným ľudom zažiť podobné dobrodružstvá ako ty? Staň sa našim blogerom a publikuj svoje zážitky z výletov priamo u nás.

Tvoje články budú patriť medzi najsledovanejší obsah, naučíme ťa, ako sa zlepšiť v písaní textov, čo to sa dozvieš o obsluhe redakčného systému a keď budeš chcieť, pomôžeme ti založiť aj vlastný blog.

Môžeš to byť aj ty!

copywriter, SEO maniak

Čo budeš mať na starosti?

Ovládaš dokonale slovenskú gramatiku a v každom texte vidíš príležitosť, ako ho napísať lepšie a zrozumiteľnejšie? Zároveň tieto schopnosti dokážeš skĺbiť s pravidlami optimalizácie obsahu pre vyhľadávače? Presne teba potrebujeme.

Ak náhodou niečo z toho nevieš, naučíme ťa to a spoločnými silami pomôžeme našim redaktorom a blogerom tvoriť perfekný obsah. Ak budeš chcieť, ukážeme ti tajné zákutia Google Analytiky a skamarátime ťa aj s našim CMSkom.

Môžeš to byť aj ty!

social media závislák

Čo budeš mať na starosti?

Nenaobeduješ sa skôr, ako zavesíš fotku svojho jedla na Instagram a Facebook a tvoje filtre ti závidí aj Queen Plačková? Si náš človek! Budeš nám pomáhať so všetkými sociálnymi sieťami, ktoré používame a kľudne nás môžeš presvedčiť používať aj tie, ktoré ešte nemáme. Tvorba storiek, postov je samozrejmosť a určite si vyskúšaš aj nastavenie platenej propagácie.

Za svoju snahu získaš neutíchajúci príval páčkov, srdiečok a neustále cinkajúcich notifikácií. A pokiaľ budeš mať záujem, naučíme ťa upravovať fotky a videá v profesionálnych grafických programoch.

Môžeš to byť aj ty!

investor, mecenáš

Čo budeš mať na starosti?

Investovať do Bitcoinu ti príde príliš rizikové a termínovaný vklad v banke tiež nenapĺňa tvoje predstavy, ako efektívne investovať svoje ťažko zarobené dukáty? Investuj do nás a staň sa našim tichým spoločníkom.

Poprípade nás môžeš podporiť len tak, z dobrého srdca, či už finančným príspevkom alebo kúpou produktov v našom eshope.

Získané prostriedky investujeme do rozvoja webu a na činnosť nášho Travel2World teamu.

Dobrý pocit z dobre investovaných prostriedkov je zaručený!

Čo ti ponúkame?

Na začiatku ti nevieme sľúbiť žiadnu finančnú odmenu. Namiesto toho ti však dáme niečo hodnotnejšie a to sú vedomosti a skúsenosti, ktoré môžeš neskôr uplatniť vo svojej práci alebo ďalších projektoch.

Systém odmeňovania bude založený na spravodlivom ohodnotení tvojej práce a jej úspechu u návštevníkov webu. O zárobok z každej stránky a činnosti, na ktorej tvorbe sa budeš podieľať, sa radi podelíme a z dlhodobého hľadiska si tak môžeš vybudovať veľmi zaujímavý pasívny príjem.

Samozrejmosťou sú teamové akcie, chatovačky, výlety a z času na čas nejaké to prekvapenie :o)

Chcem byť súčasťou Travel2World Teamu